Reklama polega na wyróżnieniu własnej firmy z natłoku innych przedsiębiorstw. To właśnie temu ma służyć tworzenie loga czy dobieranie unikatowej kompozycji barw. Zgodnie z tą zasadą nawet gadżety reklamowe firmy, powinny być dopasowane specjalnie do niej.

Doskonałym sposobem na uczynienie swoich gadżetów promocyjnych totalnie unikatowymi jest skorzystanie z niestandardowych wzorów. Ciekawym rozwiązaniem są smycze reklamowe w kształcie zamka błyskawicznego. Obecnie na rynku są one dostępnie jedynie w dwóch kolorach, jednakże na pewno paleta ta poszerzy się w niedługim czasie. W przypadku tego wzoru smyczy logo firmy umieszczane jest na specjalnym elastometrze. Dzięki temu wydaje się ono wykonane w technologii trójwymiarowej. Smycz- suwak rzuca się w oczy i nie pozwala łatwo zapomnieć o firmie, która zdecydowała się na takie rozwiązanie.

Niestandardowe wzory smyczy reklamowych są przyszłością tego gadżetu reklamowego. W natłoku przedsiębiorstw i firm, które zalewają rynek, należy stosować wszystkie metody na wyróżnienie własnego biznesu.