Nikt nie obdarza nas tak bezgraniczną i szczerą miłością jak własna mama. Dlatego też prezent dla niej, czy to z okazji urodzin, czy też imienin powinien być wyjątkowy. Wspaniałym pomysłem na niepowtarzalny upominek dla osoby najbliższej Twojemu sercu może być fotokalendarz.

CEWE FOTOKALENDARZ – tradycyjnie profesjonalny druk

Fotokalendarz w prezencie dla mamyKalendarz ze zdjęciami pozwala uchwycić najpiękniejsze chwile życia i zamknąć je na zaledwie kilkunastu stronach. Chcesz sprawić niezwykle osobisty, a zarazem zapadający w pamięć prezent dla swojej mamy? Zaprojektuj samodzielnie fotokalendarz. Rozpocznij od początku Waszej wspólnej drogi, umieszczając własne zdjęcia z czasów niemowlęctwa lub, o ile dysponujesz materiałami, fotografie mamy jeszcze z okresu ciąży. Niech kolejne stronice prowadzą Was przez następne lata, przypominając zabawne i wzruszające zdarzenia z wczesnego dzieciństwa, takie jak pierwsze samodzielne kroki, naukę jedzenia, pierwszą jazdę na rowerze, wspólne święta Bożego Narodzenia czy obchody urodzin.

Fotokalendarz przypomni najpiękniejsze chwile macierzyństwa, przypominając o nieubłagalnym upływie czasu i powinności podtrzymywania dobrych relacji z najbliższymi. Jedno spojrzenie na upominek wystarczy, aby wywołać uśmiech na twarzy tej, która poświęciła dla nas tak wiele. Tej, która wszystko rozumie i zawsze przebacza.

Wzruszające chwile nabiorą niezwykłej oprawy dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i trosce o każdy detal. Podczas kreowania fotokalendarza, do wyboru mamy papier:

– matowy – klasyczne wykończenie umożliwia oddanie żywych kolorów; wydruk na eleganckim matowym papierze tworzy wysokiej jakości produkt;

– błyszczący – profesjonalny wydruk wykonany przy użyciu specjalistycznych farb, naniesiony na błyszczący papier o gramaturze 250g/m2;

– fotograficzny – kolejne strony kalendarza powstają poprzez naświetlenie motywu na papierze fotograficznym; całości dopełnia efektowny szablon, dostępny spośród licznych wzorów; tak wykonany kalendarz wprost idealnie nadaje się na prezent.

Niezależnie od wybranego papieru, każdy z fotokalendarzy zawiera 12 kart wraz ze stroną tytułową, połączonych praktyczną spiralą z wieszakiem umożliwiającym natychmiastowy montaż. Kształt całości utrzymany jest przez stabilny kartonowy tył.

Dodatkową zaletą kalendarza ze zdjęciami marki CEWE są duże możliwości wyboru ostatecznego wyglądu kalendarza jeszcze na etapie samego projektu. Szeroka gama udostępnionych szablonów ułatwia stworzenie pożądanych efektów wizualnych. Interesującym rozwiązaniem jest opcja wyboru dowolnego miesiąca początkowego. Rozwiązanie to umożliwia jeszcze większą indywidualizację prezentu. Projektując kalendarz dla mamy, możemy rozpocząć na przykład od miesiąca naszych narodzin, otwierając w ten sposób piękną rodzinną opowieść, kontynuowaną na kolejnych kartach. Gwarantujemy, że wzruszeniom nie będzie końca!

Zalety fotokalendarza marki CEWE:

  • najwyższa jakość wykonania, dbałość o szczegóły;
  • możliwość realizacji indywidualnych projektów i własnych wizji;
  • można rozpocząć go od dowolnego miesiąca;
  • stworzenie w pełni spersonalizowanego, bardzo osobistego prezentu dla osoby najbliższej naszemu sercu;
  • wysokie walory estetyczne – kalendarz ze zdjęciami, powieszony w domu obdarowanej będzie stanowić prawdziwe dzieło sztuki;
  • niebanalny, niepowtarzalny upominek od serca – sprawia, że obdarowana czuje się wyjątkowo;
  • względy praktyczne – kalendarz będzie towarzyszył Twojej mamie przez cały rok przypominając o szczęśliwych, wspólnie spędzonych chwilach.

Ciekawy projekt we właściwej formie

Znając tryb życia i preferencje mamy, możemy wybrać kalendarz najlepiej dopasowany do jej potrzeb. Dlatego też, w ofercie marki CEWE znalazły się następujące rodzaje:

  • kalendarze ścienne – klasyczny format umożliwia ozdobienie wnętrza i przyciągnięcie spojrzeń gości; stałe miejsce kalendarza na ścianie sprawia, że można łatwo na niego zerknąć, aby przypomnieć sobie o ważnych datach;
  • terminarze – doskonale nadają się dla aktywnych i zapracowanych mam, które żyją w ciągłym pośpiechu; wygodny terminarz umieszczony w damskiej torebce przypomni o grafiku na aktualny tydzień i zbliżających się imieninach znajomych; zamknięta, niezwykle osobista forma kalendarza pozwala na zapisywanie informacji dostępnych tylko dla nas;
  • kalendarze biurkowe – świetnie sprawdzą się na biurku mamy wykonującej pracę siedzącą czy prowadzącej własną firmę; kalendarz z wybranymi przez nas zdjęciami, będące zawsze blisko mamy przypomną najsłodsze rodzinne chwile; stabilna podstawka i estetycznie wykonane kartki ze spiralnym łączeniem stanowią praktyczny gadżet, idealny do postawienia na domowym sekretarzyku czy w biurze.

Doskonałej jakości prezent w postaci fotokalendarza sprawi radość Twojej mamie, stając się namacalnym dowodem tego, jak bardzo ją kochasz. Wyraź najważniejsze uczucia w przyjemnej dla oka i bliskiej sercu formie.