Każdy sezon otwierają zupełnie nowe modele obuwia, które każda osoba chcąca być na bieżąco z modą powinna posiadać w swojej szafie. Istnieją jednak również takie modele, które nie wychodzą z mody przez kilka kolejnych sezonów. Zdecydowanie tym razem należeć będą do nich trampki oraz rozmaite sandały w nietypowym stylu, i to je warto kupić, jeśli decydujemy się na prezent w postaci butów.

Niewiele osób stać na to, aby kupować wszystkie buty, które będą modne w danym sezonie – często oznaczałoby to konieczność wymiany części posiadanych butów już w momencie, gdy stają się one niemodne po jednym sezonie. Tymczasem jednak dobrze jest stawiać na takie modele, których kariera w modzie wydaje się nieco dłuższa. Ten sezon pokazuje, że trampki Big Star, ale również sandały z licznymi wiązaniami nadal pozostają na wybiegach.

Modne obuwie na prezent? Sprawdź najnowsze trendy!Postaw na liczne wiązania
W tym sezonie modne jest wszystko, co posiada wiązania. Oznacza to, że rozmaitość sandałów jest ogromna – modne będą nie tylko typowe gladiatorki na płaskim obcasie oraz z wiązaniami sięgającymi nawet do kolan, ale również i wysokie, kobiece szpilki czy zwykłe sportowe buty. Jest jednak kilka zasad. Jeśli stawiamy w zakresie wiązań na trampki Big Star, to koniecznie musimy zadbać o to, aby były… białe! Z kolei, jeżeli chcemy kupić coś bardziej letniego, odsłaniającego stopę, o wiele lepszym wyborem będą kolorowe paski przy sandałach. To sprawia, że każda kobieta znajdzie w gronie butów letnich coś odpowiedniego dla siebie.

 

Klapki czy kaczuszki?
Ktoś nie przepada za trampkami Big Star noszonymi w najcieplejsze dni? To nie problem! Sezon wiosna/lato 2016 będzie łaskawy i okaże się istnym rajem dla butów, które odsłaniają stopę. Okazuje się, że kobiety nie są skazane jedynie na buty albo płaskie, albo na wysokim obcasie – modne stają się również kaczuszki, czyli buty na niskim obcasiku, niezwykle komfortowym dla kręgosłupa. W parze z nimi idą również… klapki. Tak, klapki, które dotychczas noszone były głównie w domowym zaciszu, dziś wychodzą na ulice – ze swoją odsłoniętą piętą. Mają klapać przy każdym kroku!

Sezon wiosna/lato 2016 to doskonały czas dla kobiet, które zarówno cenią sobie kobiece modele z wiązaniami i barwnymi dodatkami, jak również wolą zwrócić się ku sportowym trendom i białym barwom, wybierając trampki Big Star. Ważne jest jednak to, że dla każdej kobiety znajdzie się w tym sezonie coś idealnego i wygodnego, w sam raz zarówno do pracy, jak i na urlopowy wyjazd czy romantyczną randkę.