Każde wydarzenia i najwybitniejsze osoby – czy to rozdanie Nagród Akademii Filmowej czy wyróżnienie najwybitniejszych uczniów na zakończenie roku szkolnego – honoruje się symbolicznymi insygniami zwycięzców. Mogą to być medale, statuetki lub pinsy. Taka mała rzecz, a stanowi o czyjejś wyjątkowości, a także sprawia, że staje się ona wyróżniona z tłumu.

Wyjątkowe odznaczenie

Jak uświetnić każdą uroczystość?Odznaczenie medalem czy statuetką jest pamiątką na całe życie. Nie ma osiągnięć małych i dużych – każde zwycięstwo na wszystkich płaszczyznach jest wielkim sukcesem. Medal jest nagrodą za nasz wysiłek. Odznaczenia wręczają najważniejsze osoby obecne podczas uroczystości, a gratyfikowany stawiany jest jako wzór do naśladowania. Dlatego też wręczony medal musi być wytrzymały i wykonany z najwyższej jakości tworzywa. Pod względem wizualnym również musi wyglądać estetycznie. Medal – nawet po wielu latach – powinien motywować do dalszego działania; ma być dowodem, że każdy wysiłek się opłaca. Medal jest symbolem odwagi oraz siły. Najczęściej są nim obdarowywani sportowcy. Jest to trofeum, dla którego zawodnicy przychodzą na zawody, przygotowują się długi czas i rezygnują z wielu przyjemności. Medale sportowe charakteryzują się tym, że posiadają dziurkę, przez którą można przeprowadzić wstęgę i zawiesić go na szyi honorowanego. Przykłady medali sportowych można obejrzeć i zamówić na stronie: http://mccmedale.pl/medale-sportowe/.

Jakie okazje warto gratyfikować?

Zawody sportowe to nie jedyna okazja, by odznaczyć kogoś medalem.

  • Medalem można wyróżnić pracownika firmy, który włożył wiele trudu – na przykład w powstanie ważnego projektu. Sprawi to, że inni pracownicy również będą się bardziej przykładać do pracy, a wyróżniony z pewnością nie spocznie na laurach – wręcz przeciwnie, poczuje się doceniony i świadomy tego, że jego praca nie idzie na marne.
  • Podczas zakończenia roku szkolnego medalem można nagrodzić uczniów z najlepszą średnią.
  • Medal można również podarować zwycięzcom konkursów – muzycznych, recytatorskich, z wiedzy i innych. Zorganizowanie podium, by wręczyć zwycięzcom nagrody, jeszcze dodatkowo ich wyróżni.
  • Medal jest także świetnym pomysłem dla maturzystów. Podczas wręczania dyplomów ukończenia szkoły oraz świadectwa maturalnego można dołączyć do tego medal ze specjalnym grawerem, który będzie przypominał o sukcesie.
  • Odznaczenie może mieć także charakter humorystyczny, na przykład medal dla najlepszego mężczyzny z okazji Dnia Chłopaka lub dla najlepszej dziewczyny w Dniu Kobiet.

Gdzie kupić?

MCC Medale jest polskim producentem, który ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz tworzeniu medali, pucharów, statuetek czy pinsów. Dzięki sprzedaży internetowej działa na terenie całej Polski. Oprócz gotowych pomysłów można wykorzystać własną inwencję twórczą, gdyż firma zajmuje się także produkowaniem nagród na specjalne zamówienie. Oferta obejmuje produkcję hurtową oraz detaliczną. Na korzyść przedsiębiorstwa wpływają: kompleksowa obsługa, współpraca z grafikami, życzliwe podejście do klienta oraz atrakcyjne ceny, które są uzależnione od rodzaju i wielkości zamawianej nagrody. Więcej informacji znajdziesz na stronie http://mccmedale.pl/.