Kosmetyki to jeden z najpopularniejszych prezentów, jakie dajemy sobie z okazji świąt, urodzin i imienin. Jest to najbardziej uniwersalny i zarazem praktyczny upominek, ponieważ każdy z nas używa ich na co dzień.

Balneokosmetyki – pomysł na prezent dla każdej paniPreparaty, które wybieramy na prezent muszą być wyjątkowe. Nikt raczej nie doceni taniego mydła w kostce, czy szamponu z niskiej półki. Kosmetyki powinny odznaczać się swoim składem i właściwościami. Prawdziwym hitem są Balneokosmetyki, które są tworzone na bazie wody siarczkowej. Woda siarczkowa pochodzi tylko z jednego źródła, które jest położone w uzdrowisku Solec-Zdrój. Ta wyjątkowa woda ma ciekawe właściwości, które są wykorzystywane w produkcji preparatów pielęgnacyjnych. Wykazuje działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne, przeciwtrądzikowe, regeneracyjne, złuszczające i nawilżające. Producent Balneokosmetyków podsuwa świetne pomysły na prezent, które szczególnie spodobają się wszystkim paniom.

Balneokosmetyki

Skład preparatów jest dostosowany do konkretnych potrzeb skóry: twarzy, dłoni i całego ciała. Wśród nich znajdują się również kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji włosów. Dzięki zawartości wody siarczkowej preparaty wykazują działanie regeneracyjne, wzmacniające skórę i włosy. Woda odżywia komórki, pomaga uporać się z wieloma problemami skórnymi, które są wynikiem działania drobnoustrojów. Preparaty są delikatne i bezpieczne, dlatego mogą być stosowane również przez seniorów.

Baseny z minerałami

Prezent w postaci Balneokosmetyków można uzupełnić o zaproszenie na basen mineralny. Producent kosmetyków zadbał także o to, aby cenne źródło wody siarczkowej udostępnić w formie relaksującego zbiornika. Baseny są zlokalizowane na terenie miejscowości i zawierają wodę siarczkową, która jest również pełna innych minerałów. Kąpiel pozwala na własnej skórze odczuć zbawienne działanie wody leczniczej. Po takiej sesji ciało jest zrelaksowane, a skóra przyjemnie nawilżona, odprężona i odżywiona.

Wizyta w SPA

SPA to marzenie wielu kobiet, które zmęczone codziennymi obowiązkami chcą odpocząć i zadbać o swoje ciało. Zaproszenie do takiego ośrodka to jeden z najlepszych prezentów dla zabieganej pani. W SPA oferowane są standardowe zabiegi, które zapewniają relaks ciała, a także poprawienie stanu skóry. Do zabiegów używa się również Balneokosmetyków, które wzmagają odżywczy i odprężający efekt. Ośrodki SPA są częścią „Malinowego Zdroju” (czyli kompleksu z różnymi ośrodkami SPA), którego nazwa nawiązuje bezpośrednio do źródła „Malina”, z którego czerpana jest woda siarczkowa.