Dobra zabawa na weselu

Można powiedzieć, że dobra oprawa muzyczna wesela to połowa sukcesu. Druga połowa to dobre jedzenie. Zgodzicie się ze mną?
Jest lato, czyli szczyt sezonu weselnego. Większość par decyduje się powiedzieć sobie „tak” właśnie w trakcie najcieplejszych miesięcy roku. Nic dziwnego – pogoda jest praktycznie gwarantowana, kwiatowe dekoracje nie zmarzną, a szykownych kreacji nie trzeba zakrywać grubymi płaszczami.
Nie dajcie się jednak zwieść pozorom. Większość zakochanych planuje ślubną ceremonię i przyjęcie po niej, z co najmniej rocznym wyprzedzeniem. Muszą przecież przemyśleć, omówić i zaplanować bardzo wiele elementów: od ilości gości począwszy, na kolorze serwetek skończywszy.
Większość par, po wyznaczeniu daty ślubu i zaklepaniu terminu w kościele czy urzędzie, najpierw skupia się na wyborze sali. Miejsce przyjęcia weselnego jest bardzo ważne i decyduje o jego charakterze. To do miejsca muszą być dopasowane wszystkie dekoracje, ale niemniej ważne od nich są menu, dobra muzyka i osoba prowadząca całą imprezę. Wszystkie te elementy powinny tworzyć spójną całość.
O ile jedzenia jest zawsze ogromny wybór i każdy znajdzie coś dla siebie, o tyle oprawa muzyczna musi być możliwie najbardziej uniwersalna. Wodzirej na wesele to dobry pomysł, gdyż zaangażuje w zabawę nawet najbardziej nieśmiałych nastolatków i najbardziej leniwe ciocie. Dj na wesele to również dobry pomysł. Jeśli świadkowie pary młodej zajmą się planem rozrywek na weselu, może on dopełnić całość trafnie dobraną muzyką. Pamiętajcie – dobrze zaserwowane jedzenie, picie i muzyka to podstawa absolutnie każdej imprezy, z weselem na czele!