Marka silników zaburtowych Parsun zagościła w Polsce w roku 2006. Od tego czasu coraz więcej firm chętnie zajmuje się dystrybucją urządzeń pochodzących od tego producenta. Powód? Z całą pewnością wysoka jakość, która zyskała światową sławę. Polska posiada dostęp do morza, ma bardzo szeroko rozwiniętą linię brzegową, dlatego też nikogo nie powinien dziwić fakt, że silniki zaburtowe parsun znalazły tutaj swoje zastosowanie i nie bez powodu tak bardzo nasze społeczeństwo zabiegało o możliwość ich zakupu.

Parsun, mężczyzna wie co dobre

Światowej klasy silniki zaburtoweCzym charakteryzują się omawiane silniki zaburtowe Parsun? Przede wszystkim są oparte na wszelkich znanych, nowoczesnych technologiach produkcyjnych. Czterosuwowe silniki cechują się niemalże zupełnym brakiem awaryjności. Wieloletnia żywotność to niezaprzeczalny atut produktów, dzięki którym szturmem podbijają one polski rynek. Serwis gwarancyjny nie pozostawia niczego do życzenia. Producent dba o swoich klientów, dlatego też wszystkie zakupione silniki objęte są jego opieką gwarancyjną oraz oczywiście pogwarancyjną. Silniki są bardzo ciche, ich cena jest adekwatna do jakości, ale nie jest przesadzona. Na sklepowej półce, pośród silników konkurencyjnych widać, że parsun nie stawia tylko na marżę, ale przede wszystkim na zadowolenie klientów, których powinno być stać na zakupy modeli silników tejże właśnie marki.

Silniki zaburtowe mają swoje cechy

Niskie zużycie paliwa jest bardzo ważne dla każdego. Zwracamy na to uwagę zarówno przy zakupie samochodów, jak i przy innych silnikach a silniki zaburtowe parsun cechują się niewielkim spalaniem, co jeszcze bardziej przemawia na ich korzyść i o tym zapominać raczej się nie powinno. Ewentualna naprawa silnika trwa maksymalnie trzy dni, co sprawia, że Parsun góruje nad konkurencją. Jest to ważne zwłaszcza w sezonie urlopowym. Serwis gwarancyjny odbywa się na zasadzie door-to-door. Kurier odbiera zepsuty sprzęt od klienta i z miejsca przez niego wskazanego a po naprawie znów go odstawia. To duża oszczędność czasu cennego zwłaszcza podczas urlopu, który często jest zdecydowanie za krótki.

Jest w czym wybierać!

Silniki zaburtowe stanowią dość potężny rynek. To właśnie silniki zaburtowe parsun są jednak niezaprzeczalnym liderem. Silniki dostępne są we wszystkich krajach Europy a także w USA, Kanadzie, Rosji, Afryce, Australii, Chinach. Jest to więc światowa marka za stosunkowo niewielką cenę, co wcale nie oznacza, że jakość jest pod jakimkolwiek kątem gorsza od konkurentów. Zastanawiając się więc jaki silnik wybrać, podpowiadamy, aby stawiać na sprawdzony produkt, któremu zaufało już setki tysięcy.