Coraz więcej czasu spędzamy w pracy i coraz mniej nam go zostaje na aktywność fizyczną. Co za tym idzie spędzając na siłowni 2-5 godzin w tygodniu możemy liczyć na utrzymanie kondycji, ale czy na utrzymanie atrakcyjnej sylwetki?

Niestety nie zawsze się to udaje, ponieważ często nasze posiłki są nieregularne i mało wartościowe, a jedzenie w biegu nie pomaga w utrzymaniu zgrabnej sylwetki. Są jednak na rynku dostępne suplementy diety, których zadaniem jest redukcja tkanki tłuszczowej. Ranking spalaczy tłuszczu, czyli suplementów zwanych „fat burnerami” ma za zadanie zebrać w jednym miejscu informacje o najlepszych preparatach. Dzięki niemu możemy dowiedzieć się jaki spalacz jest najlepszy dla nas. Warto pamiętać, że nie ma w suplementach podziału na te przeznaczone dla kobiet i mężczyzn.
Pamiętajmy, że opłaca się spróbować kilku próbek danego preparatu, zanim zaopatrzymy się w większe opakowanie. Nic nie daje takiej pewności jak praktyczne przetestowanie suplementu, ponieważ każdy organizm jest inny i to co działa na jednego nie musi zadziałać na drugiego.