Każde Święta to czas dużej radości, ale i powracającego pytania, jakie podarunki pod choinkę wybrać. Wśród wielu obdarowywanych osób znajdują się również te kobiety, które potrafią mieć duże oczekiwania względem upominków. Problem pojawia się szczególnie wówczas, kiedy dysponujemy ograniczoną kwotą, jaką możemy przeznaczyć na podarunki. Jakie prezenty świąteczne dla niej wybrać, aby nie wydać na nie fortuny, a jednocześnie czuć, że dokonaliśmy właściwego zakupu? Jest wiele propozycji: od tych bardzo klasycznych po bardziej oryginalne. Tradycyjne podarunki niezmiennie mają grono swoich zwolenniczek, powinny być jednak dobrze wykonane i ładnie wyglądać. Nietypowe prezenty świąteczne można natomiast podarować komuś, o kim wiemy, że lubi nowości i ceni pomysłowość. W cenie do 50 zł można znaleźć je bez problemu.

Prezenty świąteczne – sprawdzona klasyka

Prezenty świąteczne dla niej do 50 złIstnieje lista rzeczy, które niezmiennie cieszą i sprawiają radość kobiecie. Modnych ubrań czy rozpieszczających zmysły kosmetyków nigdy za wiele, prawda? ? Podpowiadamy, jakie prezenty świąteczne są sprawdzony klasykiem dla niemalże każdej kobiety:

  • Zestaw elegancko zapakowanych lakierów do paznokci – najlepiej, aby w komplecie znajdowała się również odżywka. 50 zł to kwota, za którą można kupić lakiery bardzo dobrej jakości, na które zazwyczaj sama kobieta nie chcę się zdecydować, traktując je jako drogą zachciankę. Z tego powodu wnoszą one odrobinę luksusu do kosmetyczki obdarowanej pani.
  • Rękawiczki – w zależności od wieku kobiety, której chcemy sprawić prezent świąteczny, można wybrać rękawiczki z zabawnym nadrukiem czy pomponikiem lub zdecydować się na zachowawczy i elegancki wzór oraz kolorystykę.
  • Kosmetyczka – za 50 zł można kupić kosmetyczkę bardzo dobrej jakości i o ciekawym designie. Warto wybrać taką, która ma w środku przegrody i kieszonki oraz wbudowane małe lustereczko, które znacznie podniosą jej funkcjonalność.

Prezenty świąteczne – prezenty, które pomogą się odprężyć

Kobiety często są zabiegane i mają niewiele czasu dla siebie. Miłym pomysłem dla zagonionej i zestresowanej osoby będą prezenty świąteczne, które mogą być pretekstem do chwili odpoczynku i odprężenia.

  • Voucher na zabieg kosmetyczny – przed Świętami wiele salonów oferuje zabiegi pielęgnacyjne w promocyjnych cenach, które można nabyć jako voucher. Relaksujący masaż czy pachnące peeling i maseczka pomogą zrelaksować się obdarowanej kobiecie i pokażą, że dostrzegamy jej codzienny wysiłek.
  • Zestaw kosmetyków do domowego Spa – pachnące olejki eteryczne, naturalny żel do kąpieli czy odżywcze masło do ciała to prezenty świąteczne, które zamienią łazienkę w domowe Spa.

Prezenty świąteczne – pomysłowe upominki dla niej

Jeśli zależy nam, aby podarowany przez nas prezenty był niepowtarzalny i wyróżnił się spośród innych, możemy zdecydować się na którąś z tych propozycji:

  • Atomizer do perfum – dzięki niemu można mieć swój ulubiony zapach zawsze przy sobie. Jest niewielkich rozmiarów, a różnorodność kolorów i sposobów wykończenia sprawia, że łatwo jest wybrać taki, który będzie pasowała do konkretnej kobiety.
  • Puzzle z prasowanego na gorąco drewna – ich faktura pozwala na napisanie na nich osobistej wiadomości, którą obdarowana osoba odczyta po ich ułożeniu. To szczególnie miły prezent świąteczny dla ukochanej kobiety, której można w ten sposób niebanalnie wyznać swoje uczucia.

Udanej zabawy przy wybieraniu prezentów świątecznych oraz satysfakcji przy ich wręczaniu!