Kupienie dobrego prezentu gwiazdkowego dla mężczyzny jest zawsze pewnym wyzwaniem. Szczególnie kiedy dysponujemy kwotą 50 złotych. Trzeba umieć wczuć się w gust i potrzeby osoby, którą chcemy obdarować i rozumieć, jakie oczekiwania wobec podarunku może mieć. Każdemu zależy również, żeby to co wybierze było niebanalne, a jednocześnie przydatne i cieszyło obdarowanego przez długi czas. Najłatwiej jest zapytać wprost, jakie prezenty świąteczne najbardziej by go uradowały. Psuje to jednak całą niespodziankę i zabiera radosną niepewność podczas rozpakowywania podarunku. Czasami również konwenanse nie pozwalają na zadanie takiego pytania. Na szczęście jest wiele propozycji na ciekawe prezenty świąteczne dla niego do 50 zł.Prezenty świąteczne dla niego do 50 zł

Prezenty świąteczne dla niego do 50 zł – dla eleganckiego mężczyzny

Elegancki mężczyzna ucieszy się z gustownych i wysmakowanych przedmiotów. Nawet jeśli podobne już posiada, to nowy dodatek wyróżnia się swoim doskonałym stanem. Prezenty świąteczne, które proponujemy, można podarować każdemu mężczyźnie – przecież każdy z nich zamienia się czasami w eleganckiego gentelmana.

  1. Poszetka – wkłada się ją do górnej kieszeni marynarki. Ta ozdobna chusteczka jest niezbędnikiem eleganckiego mężczyzny. Poszetki mają zróżnicowane ceny, ale w promocji można znaleźć nawet te wykonane z jedwabiu nawet do 50 zł!
  2. Wizytownik –elegancki mężczyzna nie wręczy drugiej osobie wymiętej wizytówki. Etui na nie o skórzanym czy metalowym, stonowanym wykończeniu to wysmakowany podarunek na Święta. W sklepach internetowych i na serwisach aukcyjnych można znaleźć wizytowniki w bardzo atrakcyjnej cenie, dodatkowo istniej możliwość wygrawerowania na nich napisu.
  3. Fiszbiny do kołnierzyka – pomogą usztywnić kołnierz koszuli, która dzięki temu zawsze będzie się elegancko prezentowała.

Prezenty świąteczne dla niego do 50 zł – typ podróżnika

Mężczyzna, który jest typem podróżnika, potrzebuje wygodnych i praktycznych przedmiotów. Prezenty świąteczne powinny wspierać go nawet w jego codziennych podróżach.

  1. Butelka z karabinkiem – łatwo przymocować ją do uprzęży w czasie górskich wypraw. Powinna mieć wykończenie powierzchni, które zmniejsza ryzyko jej wyślizgnięcia się z wilgotnych dłoni.
  2. Kompas – to idealny prezent świąteczny, który okaże się bezcenny, kiedy elektroniczne sprzęty zawiodą w czasie podróży.
  3. Latarka kieszonkowa – podarunek, który zawsze można mieć przy sobie. Zmieści się do każdej torby czy plecaka, a nawet większej kieszeni. Dobrze, kiedy ma diody LED – są one długotrwałe i nie nagrzewają się.

Prezenty świąteczne dla niego do 50 zł – dla rozrywkowego mężczyzny

Większość mężczyzn lubi czasami się zabawić. Nawet jeśli miałoby to się ograniczyć do spotkania z kolegami na wspólne oglądanie meczu. W cenie do 50 zł można kupić prezenty świąteczne dla niego, które będą ciekawym gadżetem lub też przydatnym dodatkiem do imprez.

  1. Cooler do piwa – wiaderko, które zmieści kilka butelek trunku i lód, dzięki któremu zimny alkohol będzie pod ręką w czasie spotkań ze znajomymi.
  2. Kalendarz – aby nigdy nie zapomniał gdzie i z kim się umówił.
  3. Granitowe kamienie do drinków – są świetną alternatywą dla zwykłych kostek do lodu, ponieważ nie rozpuszczają się w napoju i pomagają utrzymać jego niską temperaturę.

Oby wybieranie i kupowanie prezentów również było przyjemnością ?