Wybieranie upominków może być dużą przyjemnością, ale bywa również niemałym problemem. Szczególnie wówczas, kiedy musimy znaleźć prezent dla kobiety, która wszystko ma. Czy ucieszy się z kolejne pary rękawiczek czy nowego flakoniku perfum? A może lepiej odejść od sprawdzonej klasyki i ofiarować bardziej ekstrawagancki prezent? Tak naprawdę wszystko zależy od charakteru kobiety, którą chcemy obdarować. Niektóre panie ucieszą się z samego faktu otrzymania nowej rzeczy, nawet wówczas kiedy kilka podobnych już posiadają w swojej kolekcji. Inne nie będą zadowolone z wielu wybranych przez nas przedmiotów. Przedstawiamy kilka sugestii, które pomogą wybrać odpowiedni prezent dla kobiety lub będą dla Was inspiracjom w tym trudnym zadaniu.

Prezent dla kobiety – ponadczasowa klasyka

Prezent dla kobiety, która wszystko maJest grupa prezentów, która nigdy nie wychodzą z mody i mają swoje stałe grono miłośniczek. Wszystkie panie łączy bowiem słabość i zamiłowanie do pięknych rzeczy, czy to tych, które mają ozdabiać je same, czy też ich otocznie.

  1. Biżuteria – nie ma znaczenia ile pierścionków czy kompletów kolczyków posiada już obdarowywana pani. Piękna biżuteria to zawsze odpowiedni prezent dla kobiety. Jedynym zastrzeżeniem jest jej ewentualne uczulenie na złoto, srebro czy inne wykorzystywane w produkcji ozdób materiały. Należy tez mieć na uwadze, aby styl biżuterii odpowiadał preferencjom danej pani.
  2. Luksusowa kosmetyczka z białej skóry – skóra jest trwałym i eleganckim materiałem. Doskonale podkreśli klasyczny urok białych akcesoriów, np. kosmetyczki.
  3. Kobiecy breloczek z kryształami Swarowskiego – tego luksusowego gadżetu obdarowywana przez Ciebie pani jeszcze na pewno nie ma! Jest gustowny i dyskretny, a jednocześnie bardzo elegancki. To prezent dla kobiety, dla której nawet detale mają znaczenie.
  4. Perfumy – 5. flakonik? Nie szkodzi! Przecież piękny zapachów nigdy za wiele – spotkanie biznesowe czy romantyczna randka wymagają zupełnie innych nut zapachowych. Kobiety o tym doskonale wiedzą ?

Prezent dla kobiety – miłośniczki popkultury

Prezent dla kobiety, która jest miłośniczką popkultury, łączy w sobie klasykę i nowoczesność. Często taki podarunek nawiązuje do ikon popkultury, które weszły na trwałe do kanonu sztuki. Jednocześnie upominek zachowuje nowoczesną, często ekstrawagancką formę.

  1. Kolekcja filmów z Maryline Monroe
  2. Kolekcja filmów Woodego Allena
  3. Grafiki na ścianę przedstawiające Audrey Hepburn w kultowej pozie ze „Śniadania u Tiffaniego”
  4. Reprodukcje dzieł Andy’ego Warhola, np. plakat z puszkami Campbell’s

Takie prezenty będą świetną ozdobą pomieszczenia i nadadzą mu wyrazistego charakteru.

Prezent dla kobiety – niepowtarzalne upominki

Niepowtarzalne przedmioty, to sprawdzony prezent dla kobiety, która teoretycznie wszystko już ma. Są one na tyle unikalne, iż nadal mogą ją zaskoczyć. Oto kilka pomysłów na taki oryginalny upominek:

  1. Czekoladki w drewnianej szkatułce z grawerem – taka szkatułka ma bardzo osobisty charakter, a jednocześnie urzeka precyzją wykonania. I oczywiście smakiem swojej zawartości.
  2. Piernikowe kosmetyki do kąpieli w puszce – zapach piernika rozpieszcza zmysły i przywołuje miłe skojarzenia. Dodatkową zaletą jest oryginalna, metalowa puszka, która wyróżnia się na tle innych, banalnych opakowań.

Wszystkie wymienione tutaj produkty możecie znaleźć w sklepach stacjonarnych lub nabyć za pomocą Internetu. Powodzenia!