Musisz kupić podarunek dla bliskiego Ci mężczyzny, ale nie masz pomysłu, co to może być? Taki problem pojawia się wówczas, kiedy kupujemy prezent dla faceta, który wszystko ma. Jego półka ugina się od książek, płyt, w jego szafie jest mnóstwo ciuchów, a na biurku leżą najświeższe nowinki technologiczne. Wydaje się, że nie ma rzeczy, która mogłaby go zaskoczyć i ucieszyć. Jednak wcale tak nie jest! Wbrew pozorom taka sytuacja stwarza dużo możliwości. Jeżeli bliski Ci mężczyzna otacza się tyloma rzeczami, oznacza to, że odczuwa potrzebę posiadania coraz to innych przedmiotów i większość upominków go ucieszy. Prezent dla faceta, który wszystko ma może być zabawny, praktyczny albo łączyć w sobie obie te cechy. Zobacz kilka naszych propozycji.

Prezent dla faceta, który wszystko maPrezent dla faceta, który wszystko ma – zabawne upominki

W każdym mężczyźnie czasami odzywa się natura chłopca, dlatego ucieszy się z rzeczy, które są zabawne. Nawet jeśli wydaje Ci się że on już wszystko ma, po chwili zastanowienia uznasz, że są rzeczy, których nie posiada, a mogą go pozytywnie rozbawić. Co to może być?

  1. Drapaczka Dżentelmena – brzmi poważnie, prawda? Jednak za tą nazwą kryje się zabawny prezent dla faceta, który wszystko ma. Wygląda on bardzo elegancko i podobnie jest zapakowany. Służy natomiast do drapania się w różnych miejscach ciała, a przede wszystkim po narządach właściwych mężczyźnie ?
  2. Popielniczka Park Sztywnych – to popielniczka antynikotynowa, która ma przewrotny charakter: z jednej strony umożliwia palenie, z drugiej zniechęca do niego.
  3. Dresik na komórkę – można potraktować go jako nowe ubranko na telefon. Dresik na komórkę to nic innego jak pokrowiec, która wygląda jak miniaturka bluzy dresowej.

Wybierając zabawny prezent dla faceta, który wszystko ma, musimy mieć na uwadze, że upominek ten jest lekko ryzykowny. To co rozbawi jednych ludzi, innych może urazić, dlatego trzeba dobrać go z wyczuciem i dopasować do konkretnego mężczyzny.


Prezent dla faceta, który wszystko ma – pewniaki

Jest grupa rzeczy, która na pewno przyda się każdemu mężczyźnie. Skąd ta pewność? Otóż są przedmioty, które szybko się zużywają, niszczą, kończą i co jakiś czas muszą być wymieniane na nowe. Nawet jeśli taki prezent dla facet, który wszystko ma, zostanie na miesiąc wepchnięty głęboko do szafy, po czasie okaże się, że właśnie tej rzeczy mężczyzna potrzebuje. Oto nasze pewniaki:

  1. Alkohol – wysokogatunkowy trunek jest luksusowym prezentem, który wywoła pomruk zadowolenia u każdego faceta ? Taki podarunek może długo czekać w barku na idealny dla siebie moment i na pewno się nie zmarnuje.
  2. Bielizna – to prezent dla faceta, który wszystko ma, a z którym jesteś w bliskich relacjach. Takie rzeczy, jak bokserki szybko się niszczą i mężczyźni cały czas potrzebują nowych par.
  3. Kosmetyki – to kolejny punkt na liście rzeczy, które zawsze się przydadzą i na pewno zostaną w którymś momencie spożytkowane.

Pamiętaj jednak, że to są ogólne sugestie i każdy z tych prezentów należy dobrać pod kątem konkretnego mężczyzny. Jeżeli ktoś od lat nosi brodę i jedynie ją przycina, nie należy kupować mu kosmetyków po goleniu. To trywialny przykład, ale dobrze obrazuje istotę rzeczy.