Zakup odpowiedniego prezentu nie jest prostą sprawą: musimy zastanowić się, co dokładnie spodoba się konkretnej osobie i sprawi jej przyjemność, nie chcemy stracić na zakupach zbyt wiele czasu no i oczywiście zawsze jesteśmy ograniczeni finansami. Okazji jest wiele, od urodzin po święta Bożego Narodzenia, nie warto więc czekać na ostatnią chwilę i w panice szperać po sklepach w poszukiwaniu czegokolwiek – wcześniejsze zakupy podarunków z pewnością oszczędzą sporo nerwów.

Poniżej znajdziesz pomysły na prezenty, które nie będą przekraczały 30 zł – z pewnością wybierzesz z nich coś, co będziesz chciał podarować bliskiej osobie.

Dla Pomysły na prezenty do 30 złotychdziecka

Dzieci zazwyczaj tworzą długie listy życzeń do Świętego Mikołaja, dorośli więc zazwyczaj tylko wybierają rzeczy, które są możliwe do kupienia i ich zdaniem najbardziej odpowiednie. Niedrogie prezenty, które można podarować dziecku to:

– małe przytulanki – takie, które zmieszczą się do rączki doskonałe będą dla mniejszych dzieci;

– jojo – od lat zachwyca i zajmuje dzieci na długie godziny;

– pudełko na kredki – pomoże zachować porządek na dziecięcym biurku.

Więcej inspiracji w sklepie.

Dla kobiety

Doskonałymi prezentami dla kobiety są eleganckie dodatki, biżuteria i kosmetyki, wybierając prezent dla pani śmiało można więc wybrać:

– kolczyki – wykonane ręcznie będą doskonałe – kobieta będzie mogła mieć pewność, że są unikalne i niewiele osób będzie nosić podobne;

– zapachowe świece;

– oryginalne zakładki do książek – dzięki nim nie będzie musiała już zaznaczać miejsca w książce przy pomocy przypadkowo znalezionych karteczek.

Dla mężczyzny

Panom zazwyczaj ciężej jest wybrać upominek, jednak któryś z poniższych na pewno przypadnie mu do gustu:

– kubek z napisem – poranna kawa wypita z kubka z żartobliwym napisem poprawi nastrój na cały dzień;

– t-shirt – koszulka z zabawnym nadrukiem z pewnością będzie przez niego często noszona i wywoła uśmiech na twarzy;

– otwieracz do butelek – będzie doskonałym prezentem mimo tego, że wiesz, iż z pewnością poradzi sobie z  otworzeniem butelki z piwem w mniej konwencjonalny sposób.