Święta to doskonała okazja do sprawienia frajdy swoim najbliższym, zwłaszcza dzieciom. Jeśli szukasz pomysłu na ciekawy prezent, który odciągnie twoje dzieciaki od ciągłego siedzenia przed komputerem lub telewizorem, postaw na przedmiot, który nie tylko zagwarantuje im mnóstwo zdrowej rozrywki, ale także skłoni je do wyjścia na dwór. Przykładem takiego prezentu są niezawodne, niemieckie rowery Hercules lub dobrej jakości rowery innych marek.

Pomysł na prezent świątecznyDla najmłodszych najbardziej odpowiednią formą roweru będą rowerki biegowe, dla dzieci w wieku przedszkolnym, klasyczne rowerki dziecięce z kolorowymi ozdobami i możliwością podpięcia dodatkach kółek bocznych – dla większej stabilności jazdy. Dzieciom w wieku szkolnym z pewnością spodobają się nieco większe rowery Hercules w wersji dla dziewcząt i chłopców, o charakterystycznym kształcie ram oraz w popularnych rozmiarach kół (24, 26 lub 27,5). Dla uczniów szkół średnich, a także dla dorosłych, najodpowiedniejszą formą roweru będzie rower dopasowany do ich zainteresowań lub szczególnych potrzeb. Prezentem może stać się klasyczny, współcześnie niezwykle popularny rower miejski, rower crossowy, górski, szosowy, trekkingowy lub rynkowa nowość – rower elektryczny.

Elektryczne rowery Hercules to specjalność niemieckiego producenta. Taki rower to idealny pomysł na prezent dla starszej osoby, która ma już pewne ograniczenia związane z jej wiekiem lub aktualnym stanem fizycznym. Oczywiście rowery elektryczne to także ciekawy prezent dla młodszych i w pełni sprawnych osób, które zamierzają zamienić samochód lub komunikację miejską na rower, uznając go za bardziej wydajny środek transportu w ruchu ulicznym. Rower wspomagany elektrycznie może być doskonałą okazją, by ostatecznie zamienić dotychczasowy środek lokomocji właśnie na rower. To nie tylko korzystne dla kondycji i zdrowia, ale także dla portfela. Ponadto przemieszczanie się po mieście przy pomocy elektrycznych rowerów Hercules lub innych to także możliwość ominięcia korków i zaoszczędzania mnóstwa cennego czasu.

Jeśli spodobał ci się elektryczny rower Hercules i chciałbyś/chciałabyś go wręczyć w prezencie bliskiej ci osobie, ale jednocześnie jednorazowy koszt zakupu wyraźnie przekracza twoje możliwości finansowe, pomyśl o opcji zakupów ratalnych. Jeśli ma być to prezent dla jednego z rodziców można również złożyć się na niego w kilka osób, oczywiście jeśli znajdą się do tego chętni krewni lub znajomi. Gdy taki rower wciąż wydaje się zbyt drogi, zawsze można pomyśleć o wyborze innego, prostszego modelu lub poszukać czegoś wśród rowerów używanych.