Mężczyzna, który planuje wprowadzenie odrobiny pikanterii do związku, nie ma łatwego zadania. Jak to zrobić, żeby kobiety nie urazić? Jak powiedzieć jej, że ma się ochotę na odrobinę odmiany, by nie odebrała tego w niepożądany sposób? Jak zachęcić do założenia czegoś nowego, w czym jeszcze nie pokazywała się partnerowi? Co gorsza, jego samodzielne próby zrobienia czegoś w tym kierunku mogą zostać źle odebrane, zwłaszcza, jeśli dziewczyna korzystająca z jego komputera znajdzie w zakładkach przeglądarki sklep internetowy z bielizną…

Sposób na odmianę

Pikantny prezent dla dziewczynyBiorąc pod uwagę powyższe rozterki temat pikantnej odmiany w związku warto rozważać wspólnie, nie po kryjomu, ponieważ wtedy intencje mogą zostać odczytane nieprawidłowo. Dlatego też dobrym początkiem jest rozmowa o wzajemnych oczekiwaniach wobec tej delikatnej sfery życia. I nie powinna ona polegać wyłącznie na wymienieniu swoich potrzeb, a na bliższym poznaniu swojego podejścia, uczuć, przekonań i ustaleniu, gdzie znajdują się pewne granice. Dzięki temu uzyskuje się atmosferę wzajemnego zrozumienia i intymności, która pozwala na poruszenie niemal każdego tematu. To w takiej właśnie atmosferze można dokonywać zmian i proponować nowości.

Inspiracje ze sklepu internetowego

Dobrym pomysłem może być wspólne przeglądanie propozycji, jakie prezentuje niejeden sklep internetowy z bielizną. Obecnie ich asortymenty potrafią zaskoczyć każdego. Począwszy od eleganckiej, stylowej bielizny, która doskonale nadaje się do noszenia na co dzień, przez bardziej seksowną, w połączeniu np. z pończochami i pasem, a kończąc na specjalnych wdziankach. Wśród wielu koszulek, szlafroczków, i innych kompletów z pewnością znajdzie się coś, w czym dobrze będzie czuła się kobieta i co chętnie zobaczy mężczyzna. Tylko kompromis pozwoli na pełne zadowolenie z takiego obustronnego prezentu – bo nie ukrywajmy, mężczyzna, który wręcza tego typu bieliznę swojej dziewczynie, liczy również na prezent dla samego siebie.

Dobrze wyposażony sklep internetowy z bielizną oprócz tradycyjnych kompletów, fig, stringów, biustonoszy czy pończoch, posiada także stroje, które kojarzyć się mogą bardziej z przebraniem, niż ubraniem. To także ciekawa propozycja dla bardziej odważnych par, które pragną pikantnego urozmaicenia. Już samo przeglądanie takich strojów może być inspiracją do pewnych urozmaiceń i nowości, a ich zakup – inwestycją we wzrost intymności i wzajemnego zadowolenia ze związku. Grunt to podejść do tematu z humorem i bez zbędnych nacisków, a efekt powinien być bardzo udany.