Interesujesz się kulturystyką i pragniesz rozpocząć swoją przygodę ze sterydami? Pamiętaj, że zanim zaczniesz, powinieneś dowiedzieć się szczegółowo, czym są sterydy, do czego są stosowane, jak działają, jak powinny być zażywane, a co najważniejsze – zapoznać się z obszernymi opisami konkretnych środków sterydowych. To właśnie te opisy sterydów prawdopodobnie pomogą Ci wybrać odpowiedni dla Ciebie środek.

Na co zwracać uwagę czytając wyżej wspomniane opisy? Sprawdź substancję aktywną, która zawiera się w konkretnym preparacie i poczytaj trochę. Przekonasz się, że mądrze używane sterydy nie są wcale takie straszne. Czytając fora specjalistyczne, radząc się specjalistów, którzy wcześniej korzystali już z anabolików, możesz upewnić się, że ich stosowanie skutecznie przyspieszy osiągnięcie zamierzonych wyników.

Pamiętaj, że nie taki diabeł straszny, jak go malują. Wszystko jednak należy zażywać z rozsądkiem. To nie sterydy panują nad Tobą, a Ty nad ich zażywaniem. Dawkuj więc rozsądnie, ale nie wierz w mity, które nie mają odniesienia do rzeczywistości.