Wiele rzeczy zanim zostaną oddane do publicznego zakupu jest testowana. W jaki sposób? Internauci – to głównie zasługa tych osób, którymi i my możemy być.
Internauci mogą pomóc w rozwoju wielu rzeczy, między innymi gier i systemów informatycznych. Przykładem takiego rozwiązania może być system Windows 10 – podczas nieoficjalnych testów internauci mogli za darmo testować ten system i wypowiadać się co można poprawić, dodać bądź zmienić. Internauci stanowią także siłę jeśli chodzi o promowanie produktów, gdyż w obecnym świecie to internauci stanowią o tym, czy coś się podoba, czy też nie.
Monitoring opinii internautów jest dosyć ważną rzeczą, który pomaga w rozwoju produktów. Dzięki niemu możemy sprawdzić, czy dany produkt bądź też strona internetowa odpowiada internautom, czy też może jest totalnie nietrafionym pomysłem.
Biorąc za przykład grę z nowatorskim trybem rozgrywki powinniśmy sprawdzić czy ma szansę bytu dając ją do testów internautom i słuchając ich opinii. Bo jeśli coś się nie spodoba to czy warto w to inwestować?

1 KOMENTARZ

Comments are closed.