Czas jest jednym za największych kapitałów człowieka…

Niestety ale przez ostatnie kilka miesięcy byłem bardzo ubogi w ten kapitał. Sporo rzeczy się działo. Nowe projekty, obowiązki…

Nie zanudzając- blog był zaniedbany. Postanowiłem jednak, że szkoda, aby tak poprostu umarł śmiercią naturalną, więc z nową dawką energi i zapału przystąpiłem dzisiaj do zmian, zmian na lepsze!

Jakie zmiany? Przede wszystkim zmieniam troche tematykę. Do tej pory starałem się prowadzić blog ukierunkowany głównie na reklame w internecie, a przede wszystkim na pozycjonowanie w google, czyli zagadnienie, które przynosiło (i nadal przynosi) mi największe korzyści materialne.

W 2007 roku hasłem przewodnim blogu będzie “Biznes w i przy pomocy internetu“.

Internet daje ogromne możliwości rozwoju młodym ludziom, np. takim jak ja. Od nowego roku starał się będę pisać moje spostrzeżenia na temat internetu, jako ogólnie pojętego interaktywnego medium informacyjno – reklamowego.

Jeszcze kilkanaście lat do tyłu nikt nie przypuszczałby, że internet stanie się platformą do prowadzenia biznesu. Obecnie powstają setki firm na świecie, które swoją dzialaność operają tylko i wyłącznie na internecie. Co więcęj większość, nawet w ogólne nie związanych z internetem przedsiębiorstw, aby mogło mówić, że prawidłowo się rozwija musi posiadać minimum swoją własną stronę internetową, która stanowi swojego rodzaju wizytówkę w internecie, a najlepiej jak jeszcze do tego dochodzi przynajmniej minimalny marketing i promocja w internecie.

Wielkie koncerny i duże firmy dostrzegły już niezwykłe cechy internetu i kosztem ogromnych nieraz nakładów finansowych budują kompleksowe serwisy dla klientów i zatrudniają specjalistów od promocji i marketingu w internecie, dzięki czemu pozyskują ogromne nieraz ilości nowych klientów i odbiorców, otwierająć sobie niemalże nieograniczony rynek zbytu dla swoich towarów i usług.
Na blogu tym zamierzam dopisywać wszystkie moje spostrzeżenia i uwagi na temat prowadzenia biznesu w i przy pomocy internetu.