Pod koniec 2007 roku na polskim rynku e-commerce pojawiła się nowa platforma sprzedażowa Handelo.pl. Łączy ona w sobie funkcjonalność sklepu internetowego i porównywarki cen, co jest niespotykanym dotąd rozwiązaniem w polskim e-handlu. Ponadto umożliwia dokonywanie zakupów w blisko 500 sklepach internetowych po jednorazowej rejestracji w serwisie. W ten sposób wyeliminowano uciążliwą konieczność przechodzenia do wielu sklepów i zakładania niezliczonej ilości kont.

Handelo.pl wprowadza właśnie nowe udogodnienia dla swoich Użytkowników. Serwis w znacznej mierze zmienił swój wygląd, co znalazło wyraz we wzroście ergonomii portalu oraz łatwiejszej nawigacji po serwisie. Ścieżka zakupu jest bardziej intuicyjna, a sam proces zakupu połączony został z bezpłatną rejestracją w serwisie. Ponadto, aby ułatwić wyszukiwanie produktów wprowadzone zostały narzędzia filtrujące, które systematycznie rozbudowywane będą o nową funkcjonalność. Dla sklepów współpracujących z Handelo.pl serwis przygotował własny system certyfikujący, który ma na celu wyróżnienie tych sprzedawców, którzy cieszą się największym zaufaniem klientów i przestrzegają praw e-konsumenta.

Platforma Handelo.pl stawia w dalszym ciągu na rozwój i ciągle podnosi sobie poprzeczkę. Nie jest to zatem koniec zmian w serwisie. Wciąż prowadzone są prace programistyczne nad dalszą rozbudową serwisu i zwiększeniem jego funkcjonalności, dzięki czemu serwis jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się internetowych pasaży handlowych. Efekty prac można ocenić na Handelo.pl!