Escape room dla firm i escape room Szczecin

Pokoje zagadek

Jeżeli planujesz spotkanie ze znajomymi, a już Wam się znudziły wyjścia do kina, na imprezy czy wieczór spędzony przed ekranem telewizora, to warto zainteresować się pokojami zagadek. Są to tak zwane escape room – pokoje, w których grupa ludzi jest zamykana na własne życzenie. W ciągu godziny osoby te muszą znaleźć sposób na wydostanie się z pokoju.
W rozrywce takiej ogromne znaczenie pełni współpraca. Ponieważ czas na wyjście z pokoju jest ograniczony, im lepiej grupa ludzi będzie współpracować, tym pewniej uda im się zwyciężyć z pokojem. Ze względu na znaczenie współpracy, escape room jest dobrym rozwiązaniem dla pracowników firm. Taki escape room dla firm pełni dwie ważne funkcje: integruje i uczy współpracy. No i oczywiście zapewnia sporą dawkę świetnej zabawy.
Spośród wielu miast Polski również w Szczecinie można już znaleźć pokoje zagadek. Escape room Szczecin oferuje różnorodność pokojów pod względem tematyki oraz dopasowania strategii niezbędnej do wydostania się z pomieszczenia.