Escape room Szczecin i Escape room dla firm

Studenci w Szczecinie

Szczecin to prawdziwe miasto studenckie. Przybywają do niego studenci z różnych rejonów Polski. Dzięki temu, a może dlatego, miasto to oferuje wiele atrakcji dla młodych ludzi. Wolne chwile można tu spędzić w klubach, kinach, teatrach, na wystawach dzieł sztuki czy w filharmonii. Jeszcze inną atrakcją są tak zwane escape room, czyli pokoje rozrywek. Pojawiły się one w Szczecinie dość niedawno i zyskują coraz większe uznanie.
Escape room Szczecin oferuje różnorodność pokojów, w których grupa ludzi zamykana jest na własne życzenie. Uczestnicy tej zabawy mają godzinę na wydostanie się z pokoju i mogą do tego celu użyć tylko tego, co znajdą w jego wnętrzu. Tam ukryte są zagadki – ich rozwiązanie jest niezbędne dla wydostania się z pomieszczenia.
Pokoje zagadek to także świetny pomysł na imprezy zorganizowane, na przykład spotkania firmowe. Escape room dla firm pozwoli w przyjemny i zabawny sposób zintegrować się członkom zespołu. Na pewno wpłynie to korzystnie na ich morale i efektywność pracy.