Praktycznie każdy jest w stanie odróżnić osobę, która uprawia sport od takiego osobnika, który całkowicie pomniejsza znaczenie sportu. To świetnie pokazuje, iż jak najbardziej codzienne uprawianie sportu jest potrzebne. Zresztą nie chodzi tutaj tylko o zagadnienia mające związek z prezencją fizyczną. Prawda jest taka, że jeśli najzupełniej zignorujemy sport, zapewne będziemy dużo częściej skarżyli się na stany depresyjne, zły nastrój bądź ból głowy.
– piłka nożna. Chociaż to tak naprawdę dziwne, że w dalszym ciągu to właśnie piłka nożna jest w Polsce ulubionym sportem, to prawda jest taka, iż regularne grywanie w gałę sporo może dać. Co do tego zapewne nie miewają żadnych wątpliwości mężczyźni, którzy co jakiś czas grają w nogę. Choć mamy XXI wiek, a więc nie może za bardzo zdziwić, że i kobiety są bardziej zainteresowane takową formą aktywności sportowej.
– bieganie. Choć pewnie na samym początku będziemy chcieli wymiotować, po prostu będziemy umierali, to po pewnym czasie pokochamy bieganie. Przecież bieganie jest bardzo uzależniające.