Bądź pro i postaw na… Nike HypervenomX Pro

Nowoczesny design, niesamowita lekkość i perfekcyjna kontrola piłki. Tak w skrócie można przedstawić najnowszy model turfów – Nike Hypervenom X Pro, który jest określany mianem następcy Elastico Pro III. Ponownie zadbano o komfort użytkownika, oddając w jego ręce model wyposażony w specjalną tekstylną cholewkę, aby stopa mogła zachować jeszcze większą stabilność i wyczucie piłki.

Zwróćcie również uwagę na samą gumową podeszwę, która jest specjalnie przyszywana, gwarantując idealną przyczepność i wspomaganie podczas intensywnych meczów, kiedy zawodnik wykonuje wiele dryblingów na pełnej szybkości. Wtedy z pomocą przychodzi również klin z pianki Phylon, aby amortyzacja była na najwyższym poziomie.

Ten but został stworzony specjalnie dla ofensywnych zawodników, którzy często muszą się mierzyć z silnymi i rosłymi obrońcami. Oni nie przebierają w środków, więc potrzeba nie lada techniki, sprytu i szybkości, żeby wyjść cało z takich starć.

Kontrola nad piłką byłaby jednak niemożliwa, gdyby nie teksturowana i skóropodobna cholewka, a także odpowiednio wyprofilowana wkładka, automatycznie dostosowująca się do ułożenia stopy. Jest to szczególnie ważne na sztucznych boiskach, które są mniejsze, więc zwroty akcji następują dużo częściej. Elastyczny but – w którym stopa jest cały czas stabilna – to podstawa.

Nike HypervenomX Pro sprawi, że obrońcom zaczną się plątać nogi, a droga do bramki stanie się dużo przyjemniejsza. To jeden ze składników przepisu na boiskowy sukces. Szczypta talentu, spora garść pracy i łyżka wygodnych butów. Voila!