Śmieszne aplikacje na androida
W dzisiejszych czasach posiadanie androida jest tak naturalne jak posiadanie pralki czy lodówki. Wiele osób ogranicza jednak jego obsługę do telefonowania, pisania SMS-ów oraz ewentualnego korzystania z internetu. Nasz telefon może jednak umilać nam czas, jeżeli zainstalujemy w nim śmieszne aplikacje na androida.
Jedną z nich jest zaproszenie do swojego telefonu stworzonka o imieniu Pou, który wymaga naszej opieki, w zakresie zabawy, karmienia, kąpania oraz sprzątania.
Śmieszne aplikacje na androida to również wykrywacze kłamstw, których działanie polega na tym, iż osoba pytana powinna przyłożyć podczas odpowiedzi opuszek palca do ekranu telefonu. Pomimo tego, że uzyskanych wyników nie można traktować poważnie, to oprogramowanie zapewnia dużą dawkę śmiechu.
Śmieszne aplikacje na androida pozwalają nie tylko na poprawę humoru, ale również na rozładowanie negatywnych emocji. Przykładem może być aplikacja pod nazwą uszkodzony ekran, która sprawia, iż potrząsając telefonem pokrywa się on rysami oraz pęknięciami.