Mój wujek jest szewcem. Nie tylko naprawia obuwie, ale też potrafi uszyć na specjalne życzenie klienta. Miał zawsze dużo pracy, ale niestety, na jakiś czas musiał zawiesić swoją działalność z uwagi na przeprowadzkę do innego miasta
Po przeprowadzce, wuj musiał szukać nowego miejsca na swoją działalność. W Krakowie nie było łatwo znaleźć dobre miejsce dla szewca. Wszystko co lepsze było już zajęte. Jakimś cudem udało mu się wynająć miejsce w dole kamiennicy na obrzeżach miasta. Początki zawsze są trudne, ale te początki były zbyt trudne. Po rozmowie z nim zaczęłam szukać lepszego lokalu a w zamian za to natknęłam się na hasło, agencja reklamowa Kraków. Zastanowiłam się, a może by tak spróbować sił i zareklamować doskonałe zdolności wuja. Osobiście wybrałam się do tej agencji, żeby dowiedzieć się, jakie są ceny, i jakie reklamy.
Zajął się mną bardzo miły człowiek, który zaprezentował mi jak działa firma. Nie było obaw. Wuj zdecydował się na reklamę zrobioną przez tą agencję i stwierdził, że to był rzut w dziesiątkę.