Doświadczenia i narastające emocje pozostają w pamięci na długo. Mają większą siłę oddziaływania niż materialne oraz przewidywalne prezenty, które po pewnym czasie odchodzą w zapomnienie. Wielbiciele wysokiej adrenaliny i odkrywania nieznanego z pewnością ucieszą się z nietypowych podarunków w postaci skoku spadochronem czy jazdy ferrari. Oto kilka pomysłów na oryginalne uczczenie urodzin, rocznicy czy ważnego wydarzenia:

1.Jazda ferrari – luksus i zdumiewająca prędkość

4 wymarzone prezenty dla fanów dreszczyku emocjiEkskluzywne auto oraz pełna kontrola nad jednym z najszybszych samochodów na świecie to prezent marzeń dla każdego fana motoryzacji. Obdarowany poczuje się jak na torze wyścigowym i pod okiem instruktora sprawdzi swoje umiejętności.

2.Skok ze spadochronem, czyli wolność i potężny zastrzyk adrenaliny

Sporty ekstremalne to mnóstwo wyzwań, ale też wyjątkowych przeżyć i niezapomnianych wspomnień. Skok ze spadochronem zawiera w sobie przelot awionetką, profesjonalne szkolenie oraz swobodny lot w pięknych okolicznościach przyrody. Niewątpliwą gratką dla obdarowanego będzie także film i zdjęcia ze skoku.

3.Lot szybowcem, czyli spacer w przestworzach

Niemal każdy mężczyzna w dzieciństwie marzył o byciu pilotem. Lot szybowcem stanie się prezentem marzeń oraz sprawi, że bliska Ci osoba myślami powróci do czasów beztroski i niesamowitych przygód. Przelot każdorazowo poprzedzony jest teoretycznym oraz praktycznym kursem, który wprowadza w arkana lotnictwa. Potem wystarczy poddać maszynę działaniom wiatru, prądów powietrznych i szybować przed siebie.

4.Nauka strzelania

Policjant czy przestępca? Trzymanie broni palnej wiąże się z poczuciem władzy, siły oraz pełnej kontroli. Wizyta w strzelnicy to tylko namiastka, jednak potrafi wywołać ogromne emocje. Osoba, która otrzyma taki prezent, nauczy się w jaki sposób posługiwać się bronią, jak przybrać odpowiednią postawę oraz jak skutecznie celować. To także niepowtarzalna okazja na oddanie strzałów do statycznej lub ruchomej tarczy.

To tylko kilka pomysłów, które można dowolnie rozbudowywać, wzbogacać. Prezent marzen nie daje o sobie zapomnieć, stale wywołuje emocje i wywołuje apetyt na więcej. Takich przeżyć dostarczą ekstremalne, nowe doświadczenia idealnie dobrane do charakteru oraz preferencji osoby obdarowanej.