Zbliżają się urodziny znajomego miłośnika historii, a Ty wciąż nie wiesz, co powinieneś mu sprezentować? Twój przyjaciel, zagorzały patriota, właśnie awansował i przydałby się pewien drobny upominek z tej okazji? Wybierasz się do rodziny mieszkającej za granicą, lecz Twoją największą zagwozdką nie jest to, co powinieneś ze sobą zabrać, lecz to, co chcesz dla nich przywieźć z Polski?

4 najlepsze prezenty patriotyczne dla twoich bliskichPostaw na prezent patriotyczny i zaskocz wszystkich wyjątkowym pomysłem, a żeby jeszcze bardziej ułatwić Ci zadanie prezentujemy 4 najlepsze prezenty tożsamościowe dla Twoich bliskich.

  1. Koszulki z motywami patriotycznymi – ten nieśmiertelny już niemal upominek ucieszy chyba każdego, kto lubi podkreślać swoją polskość ubiorem, szczególnie, że tożsamościowe koszulki polskich marek cechują się ponadprzeciętną jakością, ponieważ produkowane są z wyśmienitych materiałów oraz komponentów pochodzących od najznamienitszych polskich dziewiarni i wytwórni. Unikatowe wzornictwo, inspirowane historią Polski dodatkowo uatrakcyjnia prezent, a wykorzystanie najmodniejszych fasonów czyni koszulki patriotyczne idealnym strojem na wiele okazji.
  2. Patriotyczne plecaki – plecaki ostatnimi czasy stały się znowu modne, warto zatem wykorzystać ten fakt i wybrać dla znajomego patrioty, ceniącego sobie wygodę oraz niezobowiązujący styl, jeden z plecaków tożsamościowych, który zapewne idealnie wpasuje się w jego gusta.
  3. Nerki stylizowane na elementy wyposażenia wojskowego – większość dostępnych w szerokiej sprzedaży nerek oraz saszetek posiada dwie lub trzy niezbyt pakowne kieszonki, co wydaje się nieco kłócić z ich faktycznym przeznaczeniem. Zakładając nerkę nie mamy bowiem zamiaru zabierać ze sobą dodatkowych toreb czy plecaków. Decydując się na kupno saszetki w ramach prezentu warto zatem zadbać nie tylko o jej wygląd, lecz także o funkcjonalność. Idealnym rozwiązaniem będą w tym przypadku nerki produkowane przez marki tożsamościowe, stylizujące swe saszetki na elementy wyposażenia wojskowego. Nerki patriotyczne posiadają więc wiele pojemnych kieszeni i przegródek oraz są wykonane z niezwykle trwałych materiałów, a ich unikatowy design z pewnością spodoba się miłośnikom militariów.
  4. Tożsamościowe osłonki na telefon – ten niezobowiązujący upominek będzie wspaniałą niespodzianką szczególnie dla tych, którzy cenią sobie personalizację swojego smartfonu. Jeśli Twoi bliscy dodatkowo przejawiają patriotyczne postawy i są dumni ze swojej ojczyzny możesz być pewien, że wybierając case tożsamościowy trafisz w przysłowiową dziesiątkę.

Nawet najdrobniejsze upominki mogą cieszyć bardziej niż kosztowne prezenty, oczywiście pod warunkiem, że są odpowiednio przemyślane oraz trafione. Możesz wybierać spośród wielu powszechnych podarunków, jednak pamiętaj o indywidualnym charakterze prezentu, który nada mu np. odpowiadająca upodobaniom Twojego bliskiego grafika, wywołująca tak cenny uśmiech na jego twarzy.

Więcej znajdziesz w sklepie REDisBAD.pl